AvalehtVeoautode remont ja hooldus

Kauaaegne kogemus

Mis liigub, see kulub ja mis on kulunud, see tuleb kas välja vahetada või korda teha. Läänemaa Veoaautokeskus on veoautosid, haagiseid ja ehitustehnikat remontinud üle 20 aasta. Oleme selle aja jooksul välja koolitanud terve meeskonna oma ala spetsialiste, kelle kätesse võid usaldada ka kõige keerukamad remonditööd.

Tänapäevane seadmepark ja töökoda

Oleme oma töökojas loonud valmisoleku teostada veoautode remondi- ja hooldustöid väga laial skaalal, alates lihtsast diagnostikast ja õlivahetusest ning lõpetades keeruka mootori, käigukasti, agregaadi või elektrisüsteemi remondiga. Lisaks paigaldame oma 2100 m2 suuruses töökojas ka veokite pealisehitusi ning teeme liivapritsi- ja värvimistöid.

Kasutame nii A- kui B-kategooria varuosi

Veoauto hooldamisel ja remontimisel kasutame vaid kvaliteetseid ning aja jooksul testitud partnerite varuosasid ja materjale. Lähtume eelkõige sinu vajadustest. Kui eelistad oma veoki remondi- või hooldustöödel kasutada soodsamaid, B-kategooria varuosi, siis kasutame neid. Kui sulle annab täiendava turvatunde A-kategooria varuosade kasutamine, paneme paika need.

Globax logistics

E-R 8.00-16.30
Nurme 3, Taebla,
Lääne-Nigula vald, 90801,
Läänemaa, Eesti

Reg.nr. 10233544

KMKR. EE100321650

© 2020 OÜ Läänemaa Veoautokeskus

Kodulehe tegi Oasis Solutions