AvalehtKeretööd, liivapritsi- ja värvimisteenus

Veoautode liivapritsi- ja värvimisteenused

Veoautod ja ehitustehnika töötavad ekstreemsetes tingimustes ning seetõttu pole üllatav, kui teatud aja möödudes sõidukitel ilmnevad roosteplekid järjest enam tähelepanu nõuavad. Kui esimese hooga on võimalik neist plekkidest endal liivapaberi, roostesurma ja värviparandustega hakkama saada, siis veidi pikemas perspektiivis on kindlasti mõistlik veoki värvimistööd tööplaani võtta.

Kvaliteetsed keretööd saavad alguse detaili põhjalikust puhastamisest. Liivapritsi kasutamine on selleks efektiivseim ning mugavaim viis. Liivaprits eemaldab lisaks roostele ja mustusele ka varasemad värvikihid, jättes maha puhta ning kareda metalli pinna. Karedus on oluline just seetõttu, et see loob paremad võimalused värvi haakumiseks metalliga.

Läänemaa Veoautokeskus on veoautode keretöödega tegelenud pikki aastaid ning loonud kõik eeldused nii üksikute keredetailide kui suuremõõduliste veokite värvimiseks. Lähtume oma töös põhimõttest, et pakume oma kliendile ikka ja alati lõpliku lahenduse tema probleemile, mitte võimalust sellega ikka ja jälle tegeleda.

Läänemaa Veoautokeskus kasutab oma töös üksnes tooteid, mis on end meie jaoks tõestanud ning võimaldavad saavutada veoauto keretöödel tulemuse, milles klient ei pea pettuma.

Globax logistics

E-R 8.00-16.30
Nurme 3, Taebla,
Lääne-Nigula vald, 90801,
Läänemaa, Eesti

Reg.nr. 10233544

KMKR. EE100321650

© 2020 OÜ Läänemaa Veoautokeskus

Kodulehe tegi Oasis Solutions